İsviçre ilk kez “Eurasia Rail”e bu yıl milli katılım gösterecek!

İsviçre ilk kez “Eurasia Rail”e bu yıl milli katılım gösterecek!

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail’e Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti’nin yanısıra İsviçre de milli katılım gösterecek.

İsviçre ilk kez “Eurasia Rail”e bu yıl milli katılım gösterecek!

Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük 3 demiryolu fuarından biri olan Eurasia Rail; 2 – 4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

1467360375_EurasiaRail_MorisRevahT.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve T.C. Devlet Demiryolları’nın ev sahipliğinde gerçekleşen fuar, TÜVASAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜLOMSAŞ ve KOSGEB tarafından destekleniyor.

Dünyanın en uzun ve en derin demiryolu tüneli Gotthard Base’e sahip olan ve 2030 yılına kadar taşımacılık kapasitesini %59 ve demiryolu yük taşımacılığını %13 arttırmayı hedefleyen İsviçre,7. Eurasia Rail fuarına bu yıl ilk kez milli katılım gösterecek. Fuar, bölge sektör temsilcilerini bir araya getirerek yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılmasına katkı sağlayacak.

Sektörel bilgi ve deneyim paylaşımını üst seviyeye çıkarmak amacıyla fuarla eş zamanlı düzenlenecek konferans kapsamında ise yerli ve uluslararası alanda kanaat lideri firma temsilcileri bir araya gelecek ve sektöre bilgi akışı sağlanacak.

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey’nin grup şirketleri arasında yer alan EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail; 2 – 4 Mart 2017’de 7. kez kapılarını açacak. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda; bu yıl ilk kez demiryolu ulaşımının liderlerinden İsviçre, ülke bazında katılım gösterecek.

Dünyanın dört bir yanından üretici ve tedarikçilerin ürün, hizmet ve teknolojilerini sergileyecekleri fuarı, 15 bin’i aşkın demiryolu ve hafif raylı sistemler profesyonelinin ziyaret etmesi hedefleniyor. Profesyonel ziyaretçilerin sektörün önde gelen üretici firmalarıyla buluşmasını sağlayan, yenilikleri yakından takip etmelerine fırsat sunan Eurasia Rail, eş zamanlı düzenlenecek konferans ve seminer programları ile de sektörel bilgi ve deneyim paylaşımı konusunda önemli bir platform oluşturacak.

ITE Turkey Nakliye & Lojistik Grup Direktörü Moris Revah: “Demiryolu ulaşımı; hat kapasitesi, kullanım ömrü, petrole bağlı olmaması, çevre dostu ve en güvenli ulaşım aracı olmasıyla 21’inci yüzyılın en önemli taşıma sistemleri arasında yer alıyor. Her yıl olduğu gibi fuarımızda sektörün kanaat liderlerini bir araya getirerek; demiryolu sektörünün yönünü belirleme ve mevcut ilişkilerin geliştirilmesine katkıda bulunup, yeni iş birliklerine imza atılan uluslararası bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz.,

2017 yılında gerçekleştireceğimiz fuarda Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Fransa’nın yanı sıra, bu sene ilk kez İsviçre milli katılım gösterecek. Demiryolu taşımacılığı kullanımı ve teknolojisi konusunda Avrupa’nın lider ülkelerinden olan İsviçre’nin fuar kapsamında ülke bazında katılım göstermesi, İsviçre’nin Türk demiryolu sektörü temsilcilerine verdiği önemin bir göstergesi. İsviçre’nin demiryollarında devam eden modernizasyon ve taşıma kapasitesi arttırma yatırımları devam ediyor. Türkiye ise yaptığı üretimin ihracatını artırmak üzere yeni pazarlar arayışında. Fuar kapsamında gerçekleştirilecek ikili iş görüşmelerinin sektör ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

ITE Group’un “Taşımacılık ve Lojistik ” alanında 12 ülkede düzenlediği, bölgelerinin en büyükleri olan 17 fuar sayesinde sektöre özel bir uzmanlığı bulunuyor. ITE Turkey ise Eurasia Rail Fuarı’nın tecrübesine ve uzmanlığına sahip. ITE Group’un sağladığı güçlü küresel ağ ile ITE Turkey’in deneyimini ve portföyünü birleştiren Eurasia Rail, demiryolu sektörü için daha güçlü bir sinerji yaratmaya devam edecek.1467360369_EurasiaRail_Logo

www.eurasiarail.eu

EUF – E Uluslararası Fuarcılık ve ITE Turkey Hakkında

ITE Turkey’nin bünyesinde yer alan EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş., ambalaj, enerji, iş makinaları, gıda, mobilya, kırtasiye, promosyon, su ve atıksu arıtma, turizm, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde 1999 yılından fuarlar düzenlemektedir. Uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group Plc.’nin küresel bilgi ağı, tecrübesi ve global işbirliklerinin de desteğiyle EUF A.Ş.; ANKOMAK (Uluslararası İş Makineleri, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı, IPACK TURKEY (Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı), IWE ISTANBUL WATER EXPO (Istanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferans, EMITT ( Doğu Akdeniz Seyahat ve Turizm Fuarı), EURASIA RAIL ( Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı), GLOBAL OIL & GAS TURKEY (Türkiye Uluslararası Petrol & Gaz Konferansı) ve WORLDFOOD ISTANBUL’u (Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı) gerçekleştirmektedir.

ITE Turkey Hakkında

ITE Turkey, uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group’un Türkiye ofisidir. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuar organizasyonları düzenleyen ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri, Ekin Fuar, Platform Uluslararası Fuarcılık ve TF Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.

Yapı, turizm, kozmetik, gıda, moda, enerji, ambalaj, iş ve inşaat makineleri, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye’nin lider fuarlarını düzenleyen ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group’un küresel ağından alıyor. 20 ülkede 32 ofisi, 1.000’i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240’ı aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group Plc.’nin Türkiye ofisi olan ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını, içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, işbirliği ve satınalma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.