KÖRFEZDE İDO FARKI ŞİMDİ BAŞLIYOR

KÖRFEZDE İDO FARKI ŞİMDİ BAŞLIYOR

Osmangazi köprüsünün 11 Temmuz’da ücretli olmaya başlaması eşit rekabetçi ortamı beraberinde getirdi, böylece İDO’nun hizmetleri ön plana çıkmaya başladı

11 Temmuz’da Osmangazi köprüsünün ücretli olması ile birlikte, İDO’nun Eskihisar – Topçular hattında sunduğu “her şey dahil hizmeti” ön plana çıkmaya başladı. Ücretsiz açık büfe hizmeti ve çocuk oyun alanları gibi yeniliklerle, yolcularına 5 yıldızlı konforu hissettirmeyi amaçlayan İDO, 30 dakika süren Eskihisar- Topçular seferlerinde yolcularının her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor.
1468240760_IMG_7795Osmangazi Köprüsü’nden geçişlerin bayram öncesi ve bayram boyunca ücretsiz olması ile seferlerini eşit rekabet ortamda gerçekleştiremediklerine dikkat çeken IDO yetkilileri köprünün 11 Temmuz’da ücretli olmaya başlaması ile eşit rekabetçi ortamın oluştuğunu ve Eskihisar-Topçular hattında uygulanan hizmetlerin köprünün avantajlarının önüne geçmeye başladığını belirttiler.

Bayram süresince açık büfe, çocuk oyun alanları ve masaj gibi hizmetlerin deneme uygulamasını başlatan İDO bayram sonrası Eskihisar-Topçular arası seferlerini değişik hizmetlerle renklendirerek misafirlerine yeni heyecanlar yaşatıyor.

ÜCRETSİZ AÇIK BÜFE

1468240699_IMG_20160711_WA0017Feribotlarının bir mola merkezi olmasını hedefleyen İDO’nun, yolcularına sunduğu yenilikler arasında her araç bileti alana bir ücretsiz açık büfe kuponu hizmeti yer alıyor. Sıcak yemeklerin yanı sıra havuçlu kek, susurluk tostu gibi lezzetlerinde yer aldığı zengin açık büfe menüsü ile İDO müşterilerinin kendilerini ev sıcaklığında hissetmelerini sağlıyor.

ÇOCUKLAR İÇİN İDO’DAN OYUN ALANLARI

Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren İDO, çocukları ve ebeveynleri de düşünerek Eskihisar- Topçular feribotlarında çocuk oyun alanları da kurdu. Konforlu ve keyifli seyahat etmeleri amaçlanan çocuklar ve ebeveynler, oyun alanlarında eğlenceli aktivitelerinden de yararlanabiliyor.

ÜCRETSİZ MASAJ KOLTUĞU VE SÜRPRİZ ETKİNLİKLER

Eskihisar – Topçular seferleri süresince yolcular, Temmuz ayı boyunca ücretsiz olarak masaj koltuklarından ve cep telefonu şarj makinelerinden de yararlanabilecekler.

Seferlerinde birçok ünlü markanın çeşitli organizasyonlar düzenlemesine imkan tanıyan İDO, ayrıca yıl boyunca birçok ünlü markaya ev sahipliği yaparak müşterilerine farklı farklı sürprizler sunacak.
Eskihisar – Topçular seferleri hakkında: 30 dakika süren Eskihisar-Topçular hattında, İDO 16 gemi ile hizmet veriyor. Bunların 4’ü yeni nesil gemiler. 120 araç kapasiteli bir de Ro-Ro gemisi bulunuyor. İDO bu hatta günde toplam 15 bin araç taşıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.